Eva ju dhuron puthje (Foto)

Edhe Eva Ndoja do vëmendje, dhe kur do ajo e bën, dhe këtë here ka tërheq vëmendjën e fansave me një puthje,

Këngëtarja njihet për linjat përfekte por edhe një bukuri mbreslënëse.

Biondja seksi ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projket, por që llogarin asaj e ‘bombardon’ me foto.

eva-ndoja_1476183088-1588246

Temat
Showbiz

Të afërta