Capital T me një të fortë (Foto)

Trimi apo ndryshe siç njihet Capital T, jo rrallë herë shihet në palestër duke ushtruar,

Por sot Capital-i është shoqëruar me një njeri të fortë.

Ai është në shoqëri me Robin Krasniqi, me sa duket ata kanë kaluar mirë dhe janë miq të mirë.

Me këtë rast të dy kanë realizuar një foto së bashku, ku dhe e kanë shpërnda në rrjetin social Instagram.

Good times with broski @robin_krasniqi 👊🏻🏆

A photo posted by Capital T (@truekapo) on

Temat
Showbiz

Të afërta