Vlora Çitaku sot feston ditëlindjen (Foto)

Ambasadorja kosovare në SHBA, Vlora Çitaku, është pa dyshim njëra ndër femrat me të suksesshme që ka Kosova.

Ajo sot ka festuar ditëlindjen e saj të 36-të,

Çitaku përveç karrierës se suksesshme politike, cilësohet edhe si një femër e bukur dhe me vlera njerëzore, por edhe me tej qendron beqare.

vloraaaaa_1476115800-2267253

Temat
Showbiz

Të afërta