Ja kur do ti jap fund beqarisë Albatrit Muqiqi (Foto)

Ai është fejuar në verën e vitit të kaluar, ndërsa këtë vjeshtë pritet të martohet.

Fjala është për këngëtarin Albatrit Muqiqi, i cili në qershorin e vitit të kaluar u fejua me të dashuren e tij Egzonën.

Magazina ka mësuar se dita kur Albatriti dhe Egzona do t’i japin fund beqarisë është 11 nëntori i këtij viti.

Përgatitjet për dasmën e Albatritit tashmë kanë filluar dhe detajet e tjera rreth saj do të zbulohen në ditët në vazhdim.

42892

download

Temat
Showbiz

Të afërta