Befason Gylsereni, i “çmend” fansat (Foto)

Më e ëmbël dhe sensuale se kurrë vjen në imazhin e fundit, aktorja e njohur turke Nurgul Yesilcay.
E famshme në rolin e “Gylserenit”, ajo edhe ksaj radhë mahnitë me ëmbëlsinë dhe bukurinë e saj.

Aktorja u bë e dashur për publikun shqiptar nga seriali “Fate të Kryqëzuara”, i cili transmetohet në ekranet tona që një kohë.

Temat
Showbiz

Të afërta