Sulm në SHBA, 1 i vrarë, 5 të plagosur (Foto)

Policia në Grand Rapids, Michigan, raporton se të paktën një person është vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur në një incidenti me të shtëna.

Incidenti më të shtëna raportohet të ketë ndodhur në parkingun e një qendre tregtare.

capture_1476006119-5331308

i0_1476006074-1962666

0_1476006074-3773408

cuugsx1wiaaccc1_1476006074-9857865

Temat
BotëLajme

Të afërta