Nuk do ta besoni çka i ka ndodhur Gold AG (Foto)

Këngëtari Arian Agushi, sot i ka përshëndetur fansat e tij në rrjetet sociale me një foto ku vërehet një detaj i vogël, shkruan Kosovarja.

Ariani në gishtin e unazës sot nuk ka vendosur unazë që shumë jemi duke pritur për të, por ai si duket e ka gërvishtur pak gishtin dhe e ka lidh me fasha.

Fansa të Goldit, mos u bëni merak se Arianit i kalon shpejtë, siç po shihet në foto ai fare nuk po e ndjen dhimbjen

Pas pak ne Klan Kosova … Gishti osht per msysh 😝

A photo posted by Gold AG (@arianagushi1986) on

Temat
Showbiz

Të afërta