Blerona Qereti pothuajse e zhveshur(Foto)

Blerona Qereti është këngëtarja e njohur shqiptare e cila falë talentit dhe ekspresivitetit të saj ka depërtuar edhe në skenën ndërkombëtare.

Ajo njihet për karakterin aspak ngurrues dhe eksperimentues ku kohë pas kohe e shohim duke provuar stile interesante, e poashtu edhe duke bërë foto eksplicite.

Në fotografinë e fundit të postuar në profilin e saj në Instagram këngëtarja nuk ka hezituar që edhe të postojë një pamje pothuajse të zhveshur të saj duke mbuluar vetëm pjesët intime.

Fotografi të tilla gjysmë nudo kemi parë edhe herave tjera nga ajo

bleona-qerreti_1475850105-7246158

Temat
Showbiz

Të afërta