Tre nga këta fëmijë sot janë këngëtarë të njohur, i njihni?! (Foto)

Ata njihen si familje artistësh, pasi shumë prej tyre janë këngëtarë.

Bëhet fjalë për familjen Ramosaj dhe Hadërgjonaj, ku shumë prej tyre sot kanë bërë emër përmes muzikës.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, shihen në një moshë shumë të vogël, tre këngëtarët, Alnxhelina Hadërgjonaj, Beatrix Ramosaj dhe Alban Ramosaj, transmeton “Magazina.al”

Fotografia ku duken kur ishin fëmijë tre këngëtarët, është shkrepur në vitin 1997 në Holandë, ndërsa aty shihet edhe Gjyshja e tyre, ku përmes kësaj fotografie, Albani i ka uruar edhe ditëlindjen.

“Urime ditlindja mbretereshe. Te dua shume. #NenaHave#BestGrannyEver // #1997 #Netherlands” ka shkruar Albani

ramosaj-2

Temat
Showbiz

Të afërta