Ronela: Nuk jam në lidhje me Young Zerken (Video)

Këngëtarja Ronela Hajati është hit, pasi çkado që po sjellë po bjen në sy e po shndërrohet në senzacion, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është një format ndryshe i këngëtares.

Ronela asnjëherë nuk ka pasur dëshirë që t’i thotë të gjitha publikisht, bile është pak, për të mos thënë fare në intervista.

Megjithatë, këngëtarja e hitit “Amini”, nuk ka mundur t’i thotë jo Rudina Magjistarit, në emisionin e së ciles ka folur për muzikën dhe jetën private, shkruan “Kosovarja”.

Ronela tha se nuk ka qenë e as nuk është në lidhje me Young Zerken.

Ajo këtë të fundit e quajti vetëm mik të mirë.

Temat
Showbiz

Të afërta