Adelina Berisha i refuzoj 6 milionë euro për ta kaluar natën bashkë me..? (Video)

E ftuar mbrëmë ne emisionin “Oktapod” të Vizion Plus, Adelina Berisha ka thënë se nuk është paraja dhe fama gjithçka për të.

Në rubrikën “Dislike” të “Oktapod”, këngëtarja i është përgjigjur komentit të një fansi, i cili jepte 10 mijë euro për të qenë një natë me të.

Moderatori i emisionit, Turjan Hyska e ka “ngacmuar” Adelinën deri në fund të intervistës, duke e shtuar shumën deri ne 6 milionë euro dhe sërish ka thënë se me askënd nuk shkon për sado që të jetë shuma.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar projekte të reja, të cilat do ti publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/

Temat
Showbiz

Të afërta