Shikoni sa ekzotike dhe joshëse duket Nora (Foto)

Ajo nuk ndalet sjell të reja si nga ana e muzikës por edhe në lukun e saj.

Sa vjen si bionde dhe sa si zeshkane por që të dyja i shkojnë.

Nora çdo herë tenton të jetë në hapë me trendet botërore sa me ide të veta dhe sa me nga ato duke kopjuar. Por sido qoftë ajo mbetet e pëlqyer.

Norën edhe këtë radh e shoqëruar nga një mikesh e saj duket aq bukur dhe aq e freskët dhe të kujton veshjen dhe stilin e femrave spanjolle.

💪@gettfitgym

A photo posted by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Temat
Showbiz

Të afërta