Pogba befasoi Nanin

Luis Nani, sulmuesi i Valencias, ka mbetur i befasuar me rikthimin e Paul Pogbas në Manchester United

Ylli i Francës kishte oferta nga klube të mëdha evropiane, por vendosi që t’i bashkohet Manchester Unitedit.

“Unë jam pak i befasuar që Pogba u rikthye në United, pasi ka pasur zëra se klube të tjera do ta transferojnë atë”, ka deklaruar Nani.

“Kur ai u rikthye në United isha i lumtur. Ai e një mirë klubin dhe do të jetë një yll në Old Trafford”, ka theksuar portugezi.

poga_1474534447-9267298

Temat
BotëSport

Të afërta