Teuta Krasniqi moment relaksi me Tarën dhe Adonisin (Foto)

Aktorja Teuta Krasniqi ka ndarë me përcjellësit e saj në Instagram momente relaksi me vajzën e saj Tarën dhe bashkëshortin Adonis Morina.

Ajo ka ndarë kohën këtë të diel të dalë në piknik me dy të dashurit e saj.

Bashkë me ta ishte edhe qeni i tyre.

teuta-1_1474310502-5456586

teuta_1474310672-2323662

Temat
Showbiz

Të afërta