Mbani frymën djema: Iva Aliko nuk ka të ndalur, më erotike se asnjëherë (Foto)

Këngëtarja Iva Aliko, nuk le rast pa rënë në sy.

Është audienca mashkullore ajo që e ndjek dhe e komplimentin më shumë këngëtaren sexy.

Në profilet e saj në rrjetet sociale, atë e sheh çdo ditë e më shumë provokuese.

Fotoja e rradhës me siguri do t’i ‘çmendë’ ndjekësit e saj. Ajo në fotot e fundit ka ekspozuar gjoksin dhe vithet.

iva-aliko_1474029115-2235077

iva-2_1474029125-3337579

Temat
Showbiz

Të afërta