Kujt ja hap këmbët Iva Aliko në makinë? (Foto)

Ishte lidhja me një deputet ajo që e bëri të famshme këngëtaren Iva Aliko.

Por vetë ajo nuk lejon asnjë ditë t’i ‘sfumohet’ fama. Në profilet e saj në rrjetet sociale, sheh foto seksi, në të cilat bien në sy format e saj bombastike.

Iva, këtë herë në makinë ka vendosur që të bëjë një foto provokuese duke hapur këmbët dhe e ka publikuar atë në Instagram.

iva-aliko_1473936456-4854752

Temat
Showbiz

Të afërta