Formacionet zyrtare: Swansea – Chelsea

Janë publikuar formacionet zyrtare Swansea – Chelsea
Swansea dhe Chelsea do të përballen në ‘Liberty Stadium’ duke filluar nga ora 17:00. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së katërt në Premierligë.

Swansea: Fabianski; Naughton, Fede Fernández, Amat, Kingsley, Taylor; Ki, Cork, Leroy Fer; Sigurdsson; Llorente

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Kante; Willian, Oscar, Matic, Hazard; Diego Costa

haza_1473602573-153610

Temat
BotëSport

Të afërta