Zbulohet data kur fillon ‘Kafeneja Jonë’

Seriali shumë i dashur ka një datë kur do të fillojë me episodet e reja.

‘Kafeneja Jonë’ më në fund rikthehet për të na shoqëruar me episode të reja çdo javë.

Shkumbin Istrefi ka treguar përmes një postimi në Facebook se xhirimet për rikthmin kanë filluar, përcjell lajmi.net.

Ai gjithashtu ka zbuluar se më 27 shtator do të fllojnë të shfaqen episodet e reja, çdo javë nga një dhe do të transmetohet në Gjirafa.com.

kafeneja-jone

Temat
Fun

Të afërta