Iva Aliko, nga bjonde në zeshkane tërheqëse (Foto)

Modelja Iva Aliko, e njohur si e dashura e deputeti kosovar ende, emer i njohur për publikun, ka ndryshuar pamjen.

E njohur për trupin e saj të mrekullueshëm dhe flokët e bardha tani na paraqitet si zeshkane e rrezikshme dhe mjaft tërheqëse, shkruan Magazina.al.

Këtë ndryshim e ka bërë pas 10 vjetëve, duke iu kthyer origjinalitetit, ngase ajo me herët kishte këtë ngjyre të flokëve.

iva_1473518470-1361158

Temat
Showbiz

Të afërta