Shikoni sa mirë gatuan kunata e Teutës, ajo e lakmon (Foto)

Bashkëshortja e Memli Krasniqit, e ka dëshmuar se ia ka rendin kuzhinës dhe ushqimeve tradicionale.

Ajo e ka ndarë një foto me ndjekësit e saj ku shihet krelana të cilën ajo e ka gatuar.

Ndër të tjerash ka marrë komente nga familjarët dhe miqtë e saj, dhe njëra prej tyre ka qenë Vlora Çitaku e cila i ka thënë se ajo po harron se ke shoqe që janë në gurbet.

Ka qenë edhe kunata e saj, Teuta Krasniqi ajo e cila ka komentuar dhe duke pasur parasysh se është shtatzënë ka treguar se ka lakmuar kur e ka parë këtë foto.

‘Sis kjo o teper… Cysh po ma qet krelanen n fcb e s me ki pru hiq…Bile do kore..Valla bash lakmova a’, janë fjalët e Teutës.

14199396_10153829762998244_232294426104760285_n

teuta-krasniqi

Temat
Showbiz

Të afërta