Skenat e reja të serialit të ri “Kafeneja Jonë” (Foto)

Seriali “Kafeneja Jonë” do të fillojë së transmetuari së shpejti.

Kështu të paktën mund të vërehet nga fundi i përgatitjeve në faqen zyrtare të serialit në Instagram.

Janë publikuar imazhe ku shihet “Naim Schatzi” dhe “Koka” teksa përfundohen skenat komike të tyre.

Seriali “Kafeneja Jonë” do të transmetohet online në Gjirafa.com.

kafeneja-1_1473354689-3940983

Temat
Showbiz

Të afërta