Miriam Cani debaton me një fanse, ja arsyeja (Foto)

Shohim shpesh nëpër profilet e Vip-ave shqiptarë dhe jo vetëm, që shkruajnë angisht e jo shqip.

Pikërisht kjo ka qenë edhe arsyeja që një fanse e ka kritikuar këngëtaren Miriam Cani. Por këngëtarja nuk ka përtuar t’i kthejë përgjigje fanses duke shpjeguar edhe arsyen se pse shkruan anglisht e jo shqip:

“E kam shpjeguar disa here! Sepse kam ne kete profil plot miq nga Gjermania… aty ku kam jetuar 23 vite nga 31 qe jam! Apo te mesojne ata shqip? Besoj ne anglisht e kane me te lehte te dyja palët”, shkruan Miriami.

miriam-cani_1472644197-4454340

Temat
Showbiz

Të afërta