Dy gra rrahin brutalisht të dashurën e burrit të tyre (Video/Foto +18)

Dy gra kanë rrahur brutalisht të dashurën e burrit të tyre, dhe e gjithë kjo ngjarje e tmerrshme është zhvilluar në një restorant, derisa videoja është bërë virale në Kinë.

Në video shihen dy gratë duke goditur vazhdimisht me shqelma dhe grushta të dashurën e burrit të tyre, e cila po qëndronte e shtrirë në tokë, transmeton Telegrafi.

Viktima e veshur me xhinse, shihet duke qëndruar e shtrirë në tokë derisa dy gratë e godasin pamëshirshëm me çanta dhe take të mprehta.

Dhe derisa një burrë po mundohej të ndalonte dhunën, njëra prej grave tërheq zvarrë të dashurën e burrit.

1-492-780x439-650x358

2-297

https://youtu.be/eBSFq1zNU5k

Temat
BotëFunLajme

Të afërta