Benzema shokon Realin në orët e fundit të merkatos

arim Benzema sonte mund të largohet nga skuadra e Real Madridit.

Ardhja e Alvaro Moratas ka bërë që francezi të mos konsiderohet i nevojshëm në “Santiago Bernabeu”.

Sipas mediave spanjolle, Paris Saint Germain ka filluar negociatat me përfaqësuesit e Benzemas dhe në orët në vazhdim pritet arritja e akordit, përcjellë “Lajmi.net”.

Drejtuesit e PSG e duan francezin në skuadër andaj shuma e milionave që do të nisen drejt Madridit, nuk është problem i madh.

060116-SOCCER-France-Karim-Benzema-PI-JW.vresize.1200.675.high_.43-650x358

images

Temat
BotëSport

Të afërta