Nusja shqiptare godet me thikë në gjoks burrin maqedon

Sipas informacioneve nga spitali në Dellçevë është raportuar se është sjellë për mjekim 41-vjeçari S.O nga fshati Trabotivisht me plagë në gjoks, shkruajnë mediat në Maqedoni. Gruaja25-vjeçarja A.O. nga...

Sipas informacioneve nga spitali në Dellçevë është raportuar se është sjellë për mjekim 41-vjeçari S.O nga fshati Trabotivisht me plagë në gjoks, shkruajnë mediat në Maqedoni.

Gruaja25-vjeçarja A.O. nga Shqipëria ka tentuar të vras me thikë burrin e saj 16 vjet më të madh në moshë.

Sipas policisë, gjatë një konflikti për shkaqe banale, A.O. ka marrë thikën dhe e ka goditur në gjoks, duke u përpjekur për ta vrarë burrin e saj.

Sipas informacioneve nga spitali në Dellçevë është raportuar se është sjellë për mjekim 41-vjeçari S.O nga fshati Trabotivisht me plagë në gjoks, shkruajnë mediat në Maqedoni.

Policia ka kryer inspektim, ndërsa gruaja është arrestuar.

Temat
LajmeRajonVend

Të afërta