Trishtuese: Ja çfarë ndryshimi ka pësuar ministri tek “Kafeneja Jonë” (Foto)

Pamja e tij e re do ju lë pa fjalë, shumë kënd mund edhe ta trishtoj. Aktori i serialit vendor “Kafeneja Jonë”, Gramos Gashi i njohur në rolin e “ministrit”, ka pësuar një ndryshim të madh.

Ai përveç që është dobësuar shumë, gjë që është vërejtur edhe në episodin special të “Kafenesë…”, poashtu ka rruar dhe flokët.

Krejt këtë “sakrificë” si duket e ka bërë për filmin “BUNKER”, i cili është duke u xhiruar, dhe Gramosi do jetë pjesë e tij.

Këto janë fotot e tij të realizuar së fundmi…/Magazina/

gramoz1_1470149305-5488233

gramoz2

Temat
Showbiz

Të afërta