Ilir Deda bëhet baba, e quan Monika (Foto)

Deputeti Ilir Deda është bërë baba. Tre ditë më parë, tashmë bashkëshortja e tij, Donika Danuza, ka lindur një vajzë. Në një fotografi që e ka postuar vet Deda,...

Deputeti Ilir Deda është bërë baba.

Tre ditë më parë, tashmë bashkëshortja e tij, Donika Danuza, ka lindur një vajzë.

Në një fotografi që e ka postuar vet Deda, tregon që kanë një vajzë dhe emrin ia kanë lënë Monika.

“Taking our daughter home J Monika Deda”, ka shkruar ai, teksa në fotografi shihen të tre së bashku teksa dalin nga spitali, ku është lindur fëmija./Lajmi.net

Temat
Showbiz

Të afërta