Tuna në krahët e Ermal Mamaqit (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më të komentuata, dhe Altuna Sejdiu- Tuna vazhdon ta mbaj fronin.

Tuna, pas ndarjes nga Cozman vazhdon të jetë single, të paktën nuk ka deklaruar për ndonje tjetër, por ajo çfarë bjen në sy është fakti se si ajo po u ‘ngjitet’ në qafë meshkujve të tjerë, shkruan lajmi.net.

Këtë fat e ka pasur edhe komediani Ermal Mamaqi në krahët e të cilit shihet ajo në një foto që po qarkullon.

Kjo foto ta jep përshtypjen se dyshja janë miq të mirë.

Tuna-Ermali

Temat
Showbiz

Të afërta