Stresi është gati, zbulon titullin e këngës (Video)

Duket se më në fund reperi shqiptar, Stresi e ka gati këngën e tij më të re.

Ai ka postuar një video në Instagram, direkt nga regjistrimi i këngës.

Reperi ka lajmëruar dhe më parë në rrjetet sociale që do të rikthehej së shpejti dhe mesa duket e paska pasur fjalën për rikthimin në muzikë.

‘Mahet N’men’ mendohet të jetë titulli i këngës së re që do të rikthejë Stresin pas një mungese të gjatë në tregun muzikor.

Entuziazmi i fansave të tij është i madh dhe në komente shkruajnë që mezi presin ta dëgjojnë këngën e re.

https://www.instagram.com/p/BIaqRo-jVkh/?taken-by=stresi

Temat
Showbiz

Të afërta