Rozana Radi dhe Soni Malaj, batuta në Instagram

Rozana Radi është nisur drejt pushimeve prej disa ditësh.

Ajo ka postuar shpesh foto të këtyre ditëve të relaksit që po kalon. Në çdo foto Rozi shfaqet me seksi se në paraardhësen. Në foton e fundit që ka postuar, me flokët e lagura, e shumë sensuale, ka qënë Soni Malaj që ka komentuar.

Në fakt Soni si gjithmonë e detajeve ka vërejtur diçka në karrigen ngjitur me Rozanën dhe e ka pyetur: “Vrasësja e mizave është ajo te karrigia?” Rozana ndërkohë është përgjgjur: “Jo me atë i gjuanin peshkut kur nxirrte kokën me pa a ka turiste plazhi” Ndërkohë që objekti për të cilin bëhet fjalë është një “selfie stick”.

rozi-1469713508_1469787368-1049824

Temat
Showbiz

Të afërta