Fejohet ish i dashuri i këngëtares, Bleona Qereti përgjigjet me foto nudo (Foto)

Nuk është hera e parë që Bleona provokon me foto topless dhe duket se ato janë servirur për mediat nga vetë ajo për të sfumuar deri diku lajmin e fejesës së ish-bashkëshortit të saj, biznesmenit Gani Bardhi.

Në fotot topless, këngëtarja shihet duke pushuar në plazhet e Karaibeve në ishullin St Barth.

Nuk dihet nëse ka qenë e shoqëruar nga dikush tjetër apo jo, por sa i përket jetës private ajo ka deklaruar se është single.

bleona_1469796479-9716606

Temat
Showbiz

Të afërta