E pabesueshme! Ja sa ka kushtuar unaza e martesës së Mila Kunis (Video

Tingëllon si e pabesueshme, por unaza e martesës së dy aktorëve të njohur Mila Kunis dhe Ashton Kutcher, ka kushtuar vetëm 90 dollarë.

Ky detaj është bërë i ditur nga vetë aktorja gjatë një interviste.

Ajo tha, se kërkonte një unazë tepër të hollë prej platini dhe se nuk mund ta gjente në asnjë vend, por kishte arritur ta gjente në një faqe online.

E në këtë mënyrë Mila ka treguar edhe një herë se pavarësisht se është një nga yjet e Hollivudit, është një njeri tepër i thjeshtë. Mbase për këtë fakt edhe Ashton Kutcher u dashurua pas saj.

mila-e1469776481824-780x439-696x392-650x358

Temat
Showbiz

Të afërta