Pushimet e nxehta latine të Albana Osmanit (Foto/Video)

Pas një sezoni të ngarkuar televiziv edhe për moderatoren Albana Osmani ka ardhur çasti të pushojë.

Ajo ka zgjedhur Barcelonën si vendin e këtij viti për t’u relaksuar dhe për t’u argëtuar.

Osmani ka postuar foto dhe video të ndryshme në rrjete sociale ku duket se është duke kaluar një periudhë mjaft të mirë. E si gjithnjë bukuroshja shfaqet më në formë se kurrë dhe nuk humbet rast pa ekspozuar linjat.

#holidays #barcelona

A photo posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

https://www.instagram.com/p/BIaTf3tBzyq/?taken-by=albanaosmani1&hl=en

I kissed a fish and I like it 🐠

A video posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Jamal from Jamaica and Albana e Xhemalit, having fun in Barcelona 😂 #mademyday

A video posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Temat
Showbiz

Të afërta