Kur Adelina Berisha nxjerr kofshët në mes të rrugës (Foto)

Njihet si një nga këngëtaret më seksi.

Këtë gjë, Adelina Berisha e ka dëshmuar përsëri përmes një fotografie të hedhur në Instagram shkruan Gazeta Express.

Në foto ajo duket se është në rrugë dhe kishte veshur një fustan të shkurtër duke nxjerr në pah kofshët e saj.

qweqweqw_1469708086-1232452

Temat
Showbiz

Të afërta