Enca tani fsheh pjesët të tjera, fokuson imazhin vetëm tek të pasmet (Foto)

Enca, e cila vërtet nuk ndalet duke publikuar fotografi dhe video provokuese ka nisur përsëri pushimet e saj në Turqi njësoj.

Fotografi ku vë në pah gjithë trupin, vë në pah gjoksin, lëvizjet e saj e shumë gjëra të ndryshme. Ndërsa sot ajo ka treguar se është zgjuar herët dhe po shijon pamjen e bukur ku është, transmeton Indeksonline.

Por në fotografinë e publikuar nuk ke çfarë sheh tjetër përpos buzëve, dhe të pasmeve të saj të cilat është mundur që t’i bëjë të duken sa më në formë dhe sa më të ngritura.

pppppp

Temat
Showbiz

Të afërta