Çfarë ndodhi me trupin e Khloes, shumë më e dobët se që ishte! (Foto)

Khloe Kardashian që rrjedhë nga familja më e përfolur në showbiz, duket të ketë humbur shumë peshë pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Lamar Odom në dhjetor të vitit 2013.

E zbehtë dhe tejet me më pak peshë është parë Khloe teksa ka treguar pamjen e saj në San Diego këtë të mërkurë, transmeton Indeksonline.

32 vjeçarja ka vënë në pah belin e saj teksa kanë festuar ditëlindjen e gjyshes së saj.

36a6208a00000578-3711705-image-m-40-1469663134391

36a64cfb00000578-3711705-image-m-53-1469663700963

36a64d1900000578-3711705-image-m-56-1469663998351

36a61ced00000578-3711705-image-a-24-1469662553821

36a61ccf00000578-3711705-image-a-20-1469662178829

Temat
Showbiz

Të afërta