Alketa Vejsiu thyen rregullat (Foto)

Moderatorja Alketa Vejsiu nuk publikon foto me fëmijët e saj, por këtë herë ajo e ka thyer rregullin. Vejsiu, e cila ndodhet me pushime ka publikuar një foto mjaft...

Moderatorja Alketa Vejsiu nuk publikon foto me fëmijët e saj, por këtë herë ajo e ka thyer rregullin.

Vejsiu, e cila ndodhet me pushime ka publikuar një foto mjaft të ëmbël, ku ajo është duke shijuar perëndimin e diellit së bashku me një nga fëmijët e saj.

“Dashuri dhe përëndim”,-shkruan prezantuesja krahas fotos.

Temat
Showbiz

Të afërta