Afrona tregon se çfarë i duhet një mashkulli me ëndrra (Foto)

Afrona Dika e cila njihet edhe si modele, u bë edhe më e njohur pas lidhje së saj me këngëtarin Blero.

Por përpos lidhjes ata ndajnë edhe diçka të përbashkët, janë pikërisht udhëtimet e tyre që nuk kanë ndaluar asnjëherë.

Ndërsa Afrona, në shumë raste përmes rrjeteve sociale dhe postimeve të ndryshme është treguar tejet e dashur dhe e kujdesshme për këngëtarin. Por sot ajo ka publikuar një fotografi në gjuhën angleze kuptimi i së cilës është se ‘një mashkulli me ëndrra i duhet një femër me vizion’,e që sigurisht është munduar të tregojë veten përkrah Bleros.

Kurse duhet përkujtuar që lidhja e dyshes erdhi pikërisht në kohën kur përfolej rreth ndarjes së këngëtarit me aktoren Teuta Krasniqi.

_1469704906-9368836

Temat
Showbiz

Të afërta