Teuta merr urime speciale për ditëlindje nga miket e skenës (Foto)

Teuta Krasniqi sot feston ditëlindjen e saj të 34.

Aktorja e njohur që momentalisht po shijon shtatzëninë e dytë, ka marrë urime të shumta për ditën e saj të veçantë, shkruan GazetaExpress.

Urime special për miken e tyre kanë bërë edhe aktorja Albulena Kryeziu dhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj, të cilat njihen si dy nga miket e saj më të mira.

foto (4)

foto (5)

Temat
Showbiz

Të afërta