Shokon Nora, e veshur keq si asnjëherë më parë (FOTO)

Befason Nora Istrefi.

Jemi mësuar ta shohim Norën me veshje ekstravagante, të shtrenjta, dhe super bukur e veshur, shkruan Gazeta Blic.

Por kësaj rradhe Nora befason me veshjen e saj, Nora ka postuar në rrjetin e saj social instagram disa fotografi ku duket se po performon diku, publiku është i kënaqur me performancën e saj por me veshjen Nora nuk lë shumë pë tu dëshiruar.

noo

Temat
Showbiz

Të afërta