Gjoksi i Iva Alikos i tëri jashtë bën xhiron nëpër plazhet e Dhërmiut (Foto)

Iva Aliko e cila tashmë është e njohur për fotografitë e saj provokuese si dhe deklaratën se është në lidhje me një deputet kosovar të martuar, nuk resht së publikuarit foto “hot”.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen me një foto të sajën në plazhin e Dhërmiut, në të cilën ekspozon linjat trupore.

E veshur me një fustan ngjyrë të verdhë të tejdukshëm, Aliko ka treguar më shumë se ç’duhet. Pothuajse transparente.

foto

Temat
Showbiz

Të afërta