Vajza e Mourinhos e “tepron” me zhveshje në Instagram (Foto)

Matilde Mourinho, e bija e menaxherit të Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka filluar të fitojë ndjekës në Instagram.

Matilde Mourinho, e bija e menaxherit të Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka filluar të bëhet e njohur në Instagram.

Ajo shpeshherë poston fotografi me bikine ose edhe veshje të tjera që ekspozojnë më shumë se sa që duhet.

Dhe, kështu ajo ka arritur që ta shtojë numrin e ndjekësve në rrjetin social.

Por, ngadalë mund të fillojë ta hidhërojë babanë…

19-214

199-12

Capture-227

o-JOSE-MATILDE-facebook-650x358

Temat
ShowbizSport

Të afërta