Secila ‘çmenduri’ e Kastros nuk është për tu çuditur, zhytet në … (Foto)

Njihet si një person interesant dhe pa asnjë kompleks, prandaj secila çmenduri që mund ta bëjë Kastro Zizo nuk është për tu çuditur.

Ka qenë e ditur se në trupin e tij ka mjaft tatuazhe, por jo për kaq shumë, shkruan lajmi.net.

Kjo ka rënë në sy në disa fotografi të fundit të postuara ku Zizo është zhytur i tëri në tatuazhe, e për ta marrë një hap të tillë sigurisht se duhet guxim.

Është aktiv në rrjete sociale, madje poston shpesh fotografi ku secila vjen më interesante dhe më e ‘çmendur’ se tjera.

Kur zgjohesh me nje Keter ne krahe! #djali_me_lule_ne_koke @kenzo.vatoslocos #inkingalbania

A photo posted by KLEVIS BEGA⚪a.k.a ⚪KASTRO ZIZO (@kastro_zizo_) on

Çuna cëgu…evribadi! #djali_me_lule_ne_koke

A photo posted by KLEVIS BEGA⚪a.k.a ⚪KASTRO ZIZO (@kastro_zizo_) on

#me_mire_te_ndare #djali_me_lule_ne_koke #360mrecords #inking @inkingtattoocrew @de_vox @kozelidon @360mrecords

A video posted by KLEVIS BEGA⚪a.k.a ⚪KASTRO ZIZO (@kastro_zizo_) on

Temat
Showbiz

Të afërta