Noizy, dedikim emocionues për…(Foto)

Reperi Noizy ka bërë një përshëndetje speciale për vendin e tij, Dibrën, përmes një postimi në SnapChat.

Ai do të performojë gjatë mbrëmjes së sotme në Dibër dhe për këtë arsye është entuziast.

foto (4)

Temat
Showbiz

Të afërta