Milaim Zeka e quan Gëzim Kelemndin pismilet(Foto)

Ja postimi i plote:

Duhet me kane 100 here ma idiot se Gezim Kelmendi, me ftu ne emision

Jo vetem Adriatik Kelmendi, po edhe kolege te tjere, qe kane promovuar neper emisione lloje-lloje jashtetokesoresh, jane me idiot se sa ata.

Imagjinoni me ardhe dita e ketyre pismiletave qe po na lavderojne Perandorine Osmane, e mu qu keta shqiptarovicat e Millosheviçit, e me thane: Mire e ka pas Serbia qe ka dashte mi zhduke shqiptaret, se shiko çka po na bajne?!
Perandorise Osmane i kemi dhene ne shqiptaret alfabetin, enciklopedine, shtetin modern, e shume gjana tjera. Ajo neve: dajak, vrasje, asimilim, shperngulje, amoralitet, e mbi te gjitha: copetim te tokave shqiptare.
Shqipetaret jane bere dhe do behen, e para se nje pjese e kombit eshte diamant. E dyta se na don Zoti. E treta se prej qe flet Zoti me shqiptaret, aleate i kemi pasur Europen dhe Ameriken!!!

image

Temat
LajmeVend

Të afërta