Linda Morina nderohet me mirënjohje! (Foto)

Shumë e përfolura këngëtarja Linda Morina në Instagram ka postuar një foto ku i ka njoftuar të gjithë fansat e saj dhe ndjekësit në rrjetin e saj social se ka qenë ë ftuar në emisionin Kojshia Show, shkruan ORAinfo.

Ajo ka treguar se nga moderatori i këtij emisioni është nderuar me mirënjohje si këngëtarja më e suksesshme e sezonit. Ndërsa si dhuratë nga Linda moderatori ka marrë një orë më shqiponjë.

linda-morina

Temat
Showbiz

Të afërta