Haradinaj në aksion – takime me deputetët e PDK-së për demarkacionin

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj përmesë llogarisë së tij në rrjetin social në Facebook ka njoftuar se është takuar me deputetin e PDK-së, Nait Hasanin.

Në fotografinë e bashkangjitur shihen këta dy deputet duke pirë bashkë kafe.

Ai në këtë postim ka thënë se po mundohet të bindë deputetët e PDK-së se demarkacioni me Malin e Zi dëmton territorin e Kosovës, njofton lajmi.net.

“Deputetët po binden përdit e më shumë se Demarkacioni me Malin e Zi e dëmton territorin e Kosovës. Një falënderim publik për Naitin dhe kolegët e tij për qëndrimin parimor. DH”, ka shkruar ai.

Temat
LajmeVend

Të afërta