Enca Haxhia këndon “Bow Down” me çifteli (Video)

Këngëtarja Enca Haxhia herë pas here publikon video nga më të çuditshmet.

Këtë herë ajo shfaqet me qeleshe në kokë dhe duke i rënë çiftelisë, madje nis të këndoje edhe hitin e saj “Bow Down” me këtë instrument.

Gjithashtu ajo ka kënduar një nga këngët e njohura të Sabri Kadrisë.

Temat
Showbiz

Të afërta