Aktorja e famshme zgjedh plazhin nudo për të pushuar (Foto, +16)

Bukuroshja e serialit “Desperate Housewives”, Eva Longoria, së bashku me burrin e saj, Jose Baston, po kalojnë pushimet në një nga plazhet nudo.

Çifti është fotografuar duke u përqafuar dhe të rrethuar me pushues të zhveshur, pasditen e të enjtes në ishullin Balearic në Spanjë.

Edhe pse të gjendur në një plazh të tillë çifti, kishin të veshur rroba banje dhe shihen duke u argëtuar së bashku.

Eva, e cila kohëve të fundit nuk shquhet për linja trupore perfekte, kishe veshur bikini dy pjesësh ngjyrë blu.

Çifti u martua pak muaj më parë në një ceremoni private në Meksikë.

eva1-768x833

eva2-768x634

eva4-768x544

eva5-768x544

eva6-768x513

eva7-619x1024

eva8-736x1024

eva9

Temat
Showbiz

Të afërta