Rrufeja i shkatërron shtëpinë, por e moshuara shpëton për disa cm (Foto)

Kjo e moshuar mund ta konsiderojë veten mjaft me fat.

73-vjeçarja Lily Miller ishte duke fjetur kur një rrufe qëlloi shtëpinë e saj duke e shkatërruar.

Në foto mund të shihet qartë tavani i çarë dhe shumë orendi të shkatërruara.

Por britanikja shpëtoi pasi rrufeja goditi disa cm larg shtratit të saj.

Tronditja për të ishte shumë e madhe dhe u zgjua e llahtarisur, por të paktën shpëtoi.

Ngjarja ndodhi në Lancashire, Angli.

4-225_1469102737-1766289

3-245_1469102735-2737715

2-243_1469102733-8031578

1-273_1469102761-6765019

Temat
BotëLajme

Të afërta